„Aż Miło” to duet kobiet wrażliwych. Ada i Żaneta. Obie zakochane w emocjonalnym kinie, polskiej „męskiej” muzyce i nie odmawiające sobie dobrej kawy. Duet, który chce podarować Ci piękne chwile zatrzymane na fotografiach. Nie lubimy sztucznych, pozowanych kadrów, za to możesz liczyć na spontaniczność, luz i prawdziwość. Bo to prawda w fotografii jest dla nas najważniejsza i uchwycenie tego jednego momentu, gdy na chwilę się zapomnisz pokażesz swoje ukryte emocje i piękno.

Poznałyśmy się w „pracy”. Prowadzę bloga „Kolekcjonerka”, a Ada już od paru lat robi mi klimatyczne zdjęcia stylizacji. Któregoś letniego dnia po wspólnej sesji fotograficznej zaczęłyśmy rozmawiać o planach na przyszłość. Okazało się, że marzymy o tym samym. O fotograficznym, kobiecym duecie, o kreatywnej acz minimalistycznej fotografii, która zachwyca nie tylko pięknymi kadrami, ale przede wszystkim zatrzymanymi na moment emocjami.

Współpracujemy razem już dość długo, ale to jedno spotkanie sprawiło, że zapragnęłyśmy stworzyć razem coś swojego. Oczywiście każda z nas ma swój dorobek fotograficzny i tworzy, na co dzień, ale postanowiłyśmy połączyć siły. Ada jest mistrzynią portretów, ja czuję się jak ryba w wodzie stylizując i fotografując produkty. Naszym marzeniem jest poznać Was i sprawić, że dzięki naszym zdjęciom będziecie się uśmiechać i wzruszać. Nie potrafimy żyć bez fotografii i mocno wierzymy, że to właśnie nasza droga, misja do spełnienia.

Zapraszamy do kontaktu!